Geçici yönetim, bir organizasyonda geçiş, kriz veya değişim dönemini yönetmek için konusunda bilgi ve tecrübe sahibi bir geçici yada ara yöneticinin sizin belirleyeceğiniz süre boyunca görevlendirmesi olarak tanımlanabilir. Kalıcı yönetici bulundurmayan, süreçlerinin geçici yönetici gibi farklı bir profesyonel tarafından denetlenmesini isteyen veya kalıcı yönetici gelmeden istikrar yada değişim sağlamak isteyen firmalar tarafından belirli süreli ve hedef odaklı, full-time yada part-time zamanlı bir yönetim hizmeti sistemidir.

Geçici yönetim düşük maliyetli olan bir sistemdir ve know*how' a ulaşmanın pratik yoludur. Hızlı değişim ve dönüşümler için birebir olan bir yönetim sistemidir. Ayrıca firma sisteminiz, süreçleriniz, personel yapısı ve yetkinliği değerlendirmesi yapılması ve raporlanması için etkili bir süreçtir.

Geçici yönetici, gerçekleştireceğiniz geçiş, kriz yönetimi veya değişim süreçleri sonrası yönetimi ele alacak kalıcı yönetici için istikrara ve çözüme ulaşmış bir yapı bırakır ve kalıcı yöneticinizin ve ekibinizin yıpranmasını önler.


Geçici yönetici ayrıca talebinize istinaden yönlendireceğiniz hedeflere ve önceliklere var olan ekibinizin dikkatini dağıtmadan sıkıca odaklanacaktır. Bu arada, ekibiniz günlük iş süreçlerinize yoğunlaşmaya devam edebilir.

 

Geçici Yönetim Hizmeti ile rekabet avantajı elde edin
Deneyimli bir Geçici Yönetici sonuçları hızlı, verimli ve uygun maliyetle sunabilir. Kuruluşunuzun karşılaştığı sorunlar ne olursa olsun, firmanızın müşteri memnuniyeti, rekabet gücü, pazar gelişimi ve sektördeki hedeflerine yanıt vermenize yardımcı olabiliriz.

 

Doğru zamanda doğru becerileri sağlamak
Firmanızın hedeflediğiniz dönüşümünde veya gelişiminde gerekli insan kaynağının dahili olarak bulunmadığı bir durumda, Geçici Yönetici kullanmak kalıcı bir işe alım sürecinden çok daha verimli ve hızlıdır. Gıda üretimi bilgimiz, müşteri ihtiyaçlarını anlama yeteneğimiz ve ekibinize hızlı bir şekilde entegre olabilen deneyimli üst düzey yönetici ekibimiz Gıda Sektörü Geçici Yönetim Hizmetimizi birçok kuruluş için cazip ilk tercih haline getiriyor.

 

Danışman kardomuz özellikle taze veya dondurulmuş meyve ve sebze, dondurularak kurutulmuş (freeze dried) gıdalar, güneşte ve fırında kurutulmuş meyve ve sebzeler, reçeller, granola, atıştırmalıklar, salça, meyve suları, soslar, reçeller, güneşte kurutulmuş domates, fırında kurutulmuş domates, baharatlar, kahve, tahin, pekmez, helva ürünlerindeki üretim süreçleri ve iqf dondurma, dondurarak kurutma, fırında kurutma, güneşte kurutma, kavurma, öğütme, marine etme, ısıl işlemler, kalibrasyon, sınıflandırma, kusur ve yabancı madde ayıklama, ambalaj ve paketleme, kesme, paketleme ve öğütme makineleri, soğuk ve donuk depolama, pastörizasyon ve buhar sterilizasyon teknikleri vb. üretim tekniklerindeki bilgi ve tecrübeleri ile bu alanlar başta olmak üzere tüm gıda üretim süreçlerinde hizmet vermektedir.

 

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı görüşmek için aşağıdaki iletişim araçları ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

En içten saygılarımızla,

Ideative Danışmanlık