Gıda güvenliği eğitim ve danışmanlık hizmetleri 

Gıda güvenliği eğitim ve danışmanlık hizmetlerimiz BRCGS Gıda, IFS Gıda, FSSC 22000, ISO 22000 (HACCP sistemi) Gıda güvenliği yönetim sistemi, ISO 9001 Kalite yönetim sistemi, GMP İyi üretim uygulamaları ve gıda hijyeni eğitim ve danışmanlık hizmetlerini içermektedir.

 

Gıda güvenliği danışmanlık hizmetlerimiz kapsamı aşağıdadır.

- Belgelenilecek olan Standarda ait ön denetim ve hazırlık denetimi hizmetler,

- Standarda ait eğitimler,

- Belgelenilecek olan Standarda ait sistem kurulumu,

- Belgelenilecek olan Standarda ait denetim eşlik hizmetleri,

 

20 yıla yaklaşan Gıda Sektörü tecrübemiz ve BRC Gıda Standardının 3. versiyondan itibaren uzun yıllar gıda sektöründe BRC Standardı sistemi kuran, denetleyen, güncelleyen ve yöneten Gıda Mühendisleri olarak danışmanlık ve eğitim hizmeti vermekteyiz. Sadece standardı bilmek değil aynı zamanda sektörde uzun yıllar farklı gıda operasyonlarında standarda göre sistem kurmuş, uygulamış, denetlemiş ve yönetmiş kişiler olarak standarda ait maddelerin hangi prosesler için ne çeşit doküman, kayıt ve uygulamalarla karşılanabileceği konusunda en üst seviye destek sağlamaktayız.

Danışmanlık ve eğitim hizmetimiz sırasında standardın ezberini değil gerekliliklere ait öz bilgileri sağlayarak danışmanlık ve eğitim alan kişilerin standardı en iyi şekilde kavramasını ve tekrar bir danışmanlık veya eğitim hizmetine gerek kalmayacak şekilde donanım ve bilgiye sahip olmasını hedefleriz.

Hizmetlerimizin firmanıza kazandıracağımız ölçülebilir rakamsal faydalar ve iyileştirmeler de ayrıca raporlanacaktır. Hizmetlerimiz hakkında görüşmek için aşağıdaki iletişim araçları ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ücretsiz görüşme için lütfen aşağıdaki bizimle iletişime geçiniz.

 

Hakkımızda bilgi alabileceğiniz kişiler için lütfen tıklayınız.

 

 

 

En içten saygılarımızla,

Ideative Danışmanlık