Hakkımızda

Ideative, idea ve creative kelimelerden türemiş ve yaratıcı yeni fikirler üretebilmek anlamına gelen bir kelimedir . 

Bu kelime tam olarak bizim hedeflerimizi, yaşam felsefemiz ve dünyaya bakışımızı yansıtmaktadır çünkü gelişim ve değişim için gereken tek şey üretmek..., yeni geliştirici fikirler üretmektir.

Sıradan sistemler ve ezber bilgiler ve uygulamalar değil; sıradışı ama mantık tabanlı, geliştiren, üretken, pratik fikirler üreterek çözümler bulmak ve ölçülebilir katkılar yapmak asıl hedefimizdir.

Çalışma prensibimiz oluruna bırakmak ve sıradanlık değil, her zaman gelişmek, geliştirmek, daha ilerisini zorlamak ve daha iyiye ulaşmaktır. Bu yaklaşım ile tüm birikimimiz, yenilikçi ve pratik vizyonumuz ile sektöre ve ülkemize hizmet etmekteyiz.

 

Gıda sektörünün tüm basamaklarında katma değerli ve ölçülebilir faydalar sağlayan danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Ideative olarak gıda sektöründe var olan ulusal ve uluslararası kişi, kurum ve kuruluşlarla yalın, gelişim ve değişim odaklı iş birlikleri kuruyoruz, hizmet verdiğimiz gıda firmalarına ölçülebilir faydalar ve katma değerler sağlıyor, onlarla birlikte büyüyor ve gelişiyoruz.

Ideative, Ideative Danışmanlık tescilli markasıdır.

 

Hedefimiz

Ideative olarak en büyük hedefimiz gıda sektöründe gelişim ve değişim hedefleyen firmalara ölçülebilir faydalar ve katma değerler sağlamaktır. Bu doğrultuda, gıda sektörü girişimleri ve firmalarına özel çözümlerimiz ve hizmetlerimiz ile kurumsal gelişimlerine ve hedeflerine ulaşmalarına destek sağlarız.

 

Vizyonumuz

Gıda sektöründeki yenilikleri ve gelişimleri Türkiye' deki start-uplar, kobiler ve diğer tüm paydaşlarımız ile paylaşarak sektörün gelişimini sağlamak ve tüm gıda firmalarının yurt dışında rekabet edebilirlik seviyelerini arttırmak için çalışırız.

Gıda işletmelerinin girdileri ve hammaddelerinden yüksek katma değerleri ürünler üretmesi, yan ürünleri ve atıklarından da tam olarak yararlanması gerektiğini düşünüyoruz. Ve tüm müşterilerimiz ve partnerlerimiz ile bu vizyon çerçevesinde çalışmalar yürütürüz.

 

 

 

Saygılarımla,

Ideative Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri