Fabrika yönetim ve organizasyon hizmetleri

 

Aşağıda fabrika yönetim, organizasyon ve personel analiz hizmetlerimiz hakkında genel bilgiler verilmiştir, daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Özellikle freeze dried gıdalar, dondurulmuş meyve ve sebze, güneşte ve fırında kurutulmuş meyve ve sebze, Türk kahvesi, pekmez, tahin, helva, salça, granola vb. atıştırmalıklar, domates salçası, soslar, güneşte ve fırında kurutulmuş domates, meyve suları ve baharat sektörlerindeki tecrübelerimizin yanısıra öğütme, kesme, hızlı dondurma, şoklama, fırında ve güneşte kurutma, kavurma, öğütme, marinasyon, freeze dry, ayıklama ve ayırma sistemleri, paketleme sistemleri, pastörizasyon ve sterilizasyon gibi özel gıda hazırlama işlemlerdeki birikimimiz ile yönetim, organizasyon ve personeli hizmetlerini sektörel bilgi ve tecrübelerimizi de kullanarak yerine getirmekteyiz.  

 

Yönetim danışmanlığı kapsamında fabrika süreçlerinin sorgulanması, görev ve sorumlulukların incelenmesi, personel yetkinliği değerlendirilmesi, eğitim ihtiyaçlarının belirlenmesi ve ürün gerçekleştirme süreçlerinin ele alınması ve incelenmesi işlemleri ve tüm incelemeler sonucunda raporlama yapılır.

Günümüzde personel yönetimi ve memnuniyeti çok önem kazanmıştır. Personelin firmaya bağılılığı ve var olan personelin korunması için beyaz ve mavi yaka personel yönetimi önem kazanmıştır. 360 derece personel değerlendirme sistemi, personel memnuniyet ölçümleri, öneri sistemleri ve ödül sistemleri gibi araçlarımız ile personel yönetimi ve memnuniyeti hizmetlerimiz organizasyonunuzda farklar yaratacaktır.

Danışmanlık hizmetlerimiz sırasında firmanıza kazandıracağımız ölçülebilir rakamsal faydalar ve iyileştirmeler de ayrıca raporlanacaktır. Hizmetlerimiz hakkında görüşmek için aşağıdaki iletişim araçları ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Hakkımızda bilgi alabileceğiniz kişiler için lütfen tıklayınız.

 

 

En içten saygılarımızla,

Ideative Danışmanlık

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

0 530 977 4332