Yatırım danışmanlığı, teknoloji danışmanlığı, fizibilite hazırlanması ve fabrika kurulum hizmetleri

 

Aşağıda yatırım danışmanlığı, teknoloji danışmanlığı, fizibilite ve fabrika kurulum hizmetlerimiz hakkında genel bilgiler verilmiştir, daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Özellikle freeze dried gıdalar, dondurulmuş meyve ve sebze, güneşte ve fırında kurutulmuş meyve ve sebze, Türk kahvesi, pekmez, tahin, helva, salça, granola vb. atıştırmalıklar, domates salçası, soslar, güneşte ve fırında kurutulmuş domates, meyve suları ve baharat sektörlerindeki tecrübelerimizin yanısıra öğütme, kesme, hızlı dondurma, şoklama, fırında ve güneşte kurutma, kavurma, öğütme, marinasyon, freeze dry, ayıklama ve ayırma sistemleri, paketleme sistemleri, pastörizasyon ve sterilizasyon gibi özel gıda hazırlama işlemlerdeki birikimimiz ile fizibilite hazırlama, fabrika kurulum, yatırım ve teknoloji danışmanlığı hizmetlerimizi sektörel bilgilerimizi kullanarak en verimli şekilde yerine getirmekteyiz.  

Yatırım ve teknoloji danışmanlığı ile yatırımcılarımıza hedefledikleri alanlar yada onlara sunduğumuz gıda sektöründeki yeni yatırım alanları ile ilgili çalışmalardır. Ayrıca yatırımcılarımızın yada firma sahiplerinin var olan yatırımlarının teknolojilerinin geliştirilmesi noktasında da kendilerine destek hizmeti verilmektedir.

 

Fabrika fizibilitesinin teknoloji, makine ve ekipmanın belirlenmesi, fabrika ölçüleri ve yerleşim planı, yatırım ve ürün gerçekleştirme maliyetleri vb. donelerin belirlenmesi ile hazırlanması, hazırlanan fizibiliteye göre fabrikanın kurulması ve devreye alınması hizmetimize ek olarak var olan bir işletmenin makine ekipman altyapısının teknolojik olarak geliştirilmesi, planlanması, satınalımların yapılması, organizasyonunun ve iş süreçlerinin süreçlerinin tanımlanması, görev ve sorumlulukların belirlenmesi, personel seçimi, eğitim ihtiyaçlarının belirlenmesi dahil yapılmaktadır.

Hizmetlerimiz hakkında görüşmek için aşağıdaki iletişim araçları ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Hakkımızda bilgi alabileceğiniz kişiler için lütfen tıklayınız.

 

 

 

En içten saygılarımızla,

Ideative Danışmanlık

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

0 530 977 4332