Gıda sektörüne yeni giren yada var olan şirketler, kurumlar yada organizasyonlar için gıda sektörüne özel stratejik hedeflerinize odaklanmış kreatif online çözümler, dijital pazarlama çalışmaları ve destek platformlar oluşturuyoruz.

Ideative Ekibimiz ile, websitesi yada portal platformları oluşturma, içerik üretme, sosyal medya yönetimi yada ürün ve hizmet tanıtım videosu talepleriniz için yanınızdayız.

Gıda sektöründeki uzun yıllar boyunca edindiğimiz tecrübeleri yine gıda sektörüne hizmet vererek kullanıyoruz. Böylece gıda alanında faaliyet gösteren bir şirket yada kurumun isteklerini çok daha iyi anlıyoruz, çözüm önerilerimiz ve katkılarımız ile talep edilen hizmeti gerçekleştiriyoruz.

Şirketler ve kurumlarla birlikte yürüttüğümüz çalışmalar ile kurumsallık, girişim ve iş potansiyellerinin güçlenmesi amaçlı başlangıç ve iş geliştirme alanlarındaki pozisyonlarının desteklenmesi, satış ve pazarlama alanında iç piyasa ve ihracat kapasiteleri de dahil hedef müşteriye ulaşma potansiyellerinin artırılması adına çalışmalar yapıyoruz. Markalaşma, marka konumlandırma, marka değeri yaratma, pazar araştırması, gıda sektörü trend analizi, pazarlama ve dijital strateji gibi alanlarda da sizlere destek sağlıyoruz.

Ön görüşme, detaylı bilgi almak ve hizmet talep etmek için lütfen bize ulaşınız.

 

 

En içten saygılarımızla,

Ideative Danışmanlık